Mobile business Enterprises Carriers
Back

China Telecom (Europe) hakkında

2006 yılında kurulan China Telecom (Europe), yereldeki varlığımızı diğer büyük Çinli telekomünikasyon hizmeti sağlayıcılardan daha uzun süredir geliştirmektedir. Avrupa ile Asya arasında güçlü, esnek ve güvenli bir dijital ipek yolu kuran bağlantı çözümleri sunuyoruz.
ŞİRKET BROŞÜRÜMÜZÜ İNCELEYİN BIZE ULAŞIN

China Telecom (Europe) olarak misyonumuz, Avrupa ile Asya’yı birbirine bağlayan dijital ipek yolunda çok uluslu işletmeler kurmak ve desteklemektir.

China Telecom (Europe) 2006 yılından beri Avrupa’da faaliyet gösteriyor. Küresel bağlantı ve ICT çözümlerinde lider Çinli hizmet sağlayıcıyız.

Telekomünikasyon hizmetleri sunumundaki karmaşıklığı azaltmak istiyoruz.

China Telecom (Europe) ile tüm küresel telekomünikasyon sorgu ve siparişleri için tek bir yerel irtibat noktasına sahip olabilirsiniz. İşletmenize, ödeme sürecinizi kolaylaştıran birleşik bir para biriminde tek fatura sağlarız. Ayrıca, zamanında çözüm sağlamak için hata raporlama konusunda tek irtibat kişisi olarak birinci seviye desteği basitleştiririz.

China Telecom Global faaliyetleri çerçevesinde size kapsamlı çözümler sunabiliriz.

China Telecom (Europe) (CTE), merkezi Hong Kong’da bulunan China Telecom Global’in (CTG) bir parçasıdır. CTG, Pekin merkezli China Telecom Corporation Limited’in yüzde yüz iştirakidir. CTG, Çin dışında Asya, Amerika, Avrupa ve Orta Doğu-Afrika’da (MEA) yer alan şubeleri yönetir. Bu kolektifin bir parçası olan China Telecom (Europe), ofisleriniz dünyanın neresinde olursa olsun, iş bağlantısı teknolojisi ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunar.

Küresel rekabetteki yerimiz

Dünyanın en büyük sabit hat ve geniş bant operatörü.

Dünyanın en büyük sabit hat operatörü (144 milyon hat) ve geniş bant operatörüyüz (127 milyon abone).

Çin’deki durumumuz

Çin’in en güçlü bağlantısı

Çin’deki bütün şehirleri birbirine bağlayan (83.000 km uzunluğundaki) Çin’in en büyük fiber optik ağının sahibi ve işletmecisiyiz. Çin’in 21 güney eyaletinin tamamında birincil telekomünikasyon hizmeti sağlayıcısıyız.

Altyapımız

Kapsamlı küresel beceriler

Geniş kara ve deniz kablolarıyla 100’den fazla ülke için uluslararası iki yönlü bağlantı. Kapsamlı Avrupa-Asya Ağı – transit TMP, TEA, TEA2, TEA4, CR2, TSR, SMW3, SMW4 ve SMW5 kablo sistemleri. Çin-ABD, Japonya-ABD, APCN2 içinde SEA-ME-WE3, SMW3, SMW5, FASTER, Flag, TAE, vs. dahil olmak üzere kapsamlı Transpasifik kablo sistemlerine sahiptir.

Çalışanlarımız

Küresel düşünür, yerel hareket ederiz

Dünya çapında 670.000’den fazla profesyonele sahip bir grubun parçasıyız. Avrupa’da China Telecom (Europe), 20 Avrupa ülkesinde yaşayan ve çalışan 200’den fazla tam zamanlı personel istihdam eder.

Avrupalı çok uluslu şirketlere, Avrupa’daki Çinli işletmelere, operatörlere, telekomünikasyon hizmetleri sağlayıcılarına ve Avrupa’da yaşayan Çinli tüketicilere hizmet veririz.

Tüm dünyayı kapsayan hizmetler sunan geniş bir küresel ağa sahibiz.

Avrupa-Asya Ağımız, rakiplerimizden daha fazla karasal ve denizaltı rotası içerir. İşletmeniz için veri, ses, bulut, barındırma ve ICT gereksinimleri dahil olmak üzere türlü hizmetler sağlayabiliriz; yerel bilgi birikimine sahip sektör uzmanlarının emin ellerinde olduğunuzu bilmek içinizi rahatlatır.

Çin’le iş yapıyorsanız, size diğer tüm operatörlerden daha fazla seçenek sunarız.

Çin’deki en büyük dijital ağın sahibi ve işletmecisi biziz. Bu da Çin’e yönelik ve Çin kökenli ticari uygulamalara erişimde daha düşük gecikme süresi, daha fazla çeşitlilik ve gelişmiş esneklik sağlar.

Hepsinden iyisi, dilediğiniz tüm hizmetleri tek bir sağlayıcıdan alabilirsiniz. China Telecom (Europe), küresel işletmenizi dünyanın en büyük pazarına sorunsuz bir şekilde bağlar.